<link rel="stylesheet" href="styles.f3b1fba60ec7970c.css">

Mathematical Modelling of Dengue Transmission with Adaptive Fuzzy Backstepping Control and RK-5 Numerical Method

Yükleniyor...
Küçük Resim

Dergi Başlığı

Dergi ISSN

Cilt Başlığı

Yayıncı

Springer Science and Business Media LLC

Erişim Hakkı

info:eu-repo/semantics/closedAccess

DOI

10.1007/s40819-025-01889-8

Özet

Açıklama

Kaynak

International Journal of Applied and Computational Mathematics

WoS Q Değeri

Scopus Q Değeri

Cilt

11

Sayı

3

Künye

Vijayalakshmi, G. M., Ariyanatchi, M., & Akgül, A. (2025). Mathematical Modelling of Dengue Transmission with Adaptive Fuzzy Backstepping Control and RK-5 Numerical Method. International Journal of Applied and Computational Mathematics, 11(3), 1-29.

Onay

İnceleme

Ekleyen

Referans Veren

Haklar ve lisanslama

info:eu-repo/semantics/closedAccess