NUMERICAL METHOD FOR SOLVING PSEUDO-HYPERBOLIC EQUATIONS WITH PURELY INTEGRAL CONDITIONS IN REPRODUCING KERNEL HILBERT SPACE
Yükleniyor...
Dosyalar
Tarih
Dergi Başlığı
Dergi ISSN
Cilt Başlığı
Yayıncı
Wilmington Scientific Publisher, LLC
Erişim Hakkı
info:eu-repo/semantics/openAccess
DOI
10.11948/20240340
Özet
Açıklama
Kaynak
Journal of Applied Analysis & Computation
WoS Q Değeri
Scopus Q Değeri
Cilt
15
Sayı
5
Künye
Zerouali, H., Merad, A., Akgül, A., Saadi, D., Attia, N., & Hincal, E. (2025). NUMERICAL METHOD FOR SOLVING PSEUDO-HYPERBOLIC EQUATIONS WITH PURELY INTEGRAL CONDITIONS IN REPRODUCING KERNEL HILBERT SPACE. Journal of Applied Analysis & Computation, 15(5), 2611-2636.
Onay
İnceleme
Ekleyen
Referans Veren
Haklar ve lisanslama
info:eu-repo/semantics/openAccess











