<link rel="stylesheet" href="styles.f3b1fba60ec7970c.css">

New Optimum solutions of The Time-Fractional Fitzhugh-Nagumo Equations

Yükleniyor...
Küçük Resim

Dergi Başlığı

Dergi ISSN

Cilt Başlığı

Yayıncı

SCIK Publishing Corporation

Erişim Hakkı

info:eu-repo/semantics/openAccess

DOI

10.28924/2291-8639-23-2025-158

Özet

Açıklama

Kaynak

International Journal of Analysis and Applications

WoS Q Değeri

Scopus Q Değeri

Cilt

23

Sayı

Künye

Alzkari, T., Khan, A., Fiza, M., Ullah, H., Jan, A. U., Akgül, A., ... & Koh, W. S. (2025). New Optimum solutions of The Time-Fractional Fitzhugh-Nagumo Equations. International Journal of Analysis and Applications, 23, 158-158.

Onay

İnceleme

Ekleyen

Referans Veren

Haklar ve lisanslama

info:eu-repo/semantics/openAccess