<link rel="stylesheet" href="styles.f3b1fba60ec7970c.css">

Analytic solutions of the time-fractional Boiti-Leon-Manna-Pempinelli equation via novel transformation technique

Yükleniyor...
Küçük Resim

Dergi Başlığı

Dergi ISSN

Cilt Başlığı

Yayıncı

Springer Science and Business Media LLC

Erişim Hakkı

info:eu-repo/semantics/openAccess

DOI

10.1038/s41598-025-00901-x

Özet

Açıklama

Kaynak

Scientific Reports

WoS Q Değeri

Scopus Q Değeri

Cilt

15

Sayı

1

Künye

Yasmeen, B., Ahmad, K., Akgül, A., & Al-Mdallal, Q. (2025). Analytic solutions of the time-fractional Boiti-Leon-Manna-Pempinelli equation via novel transformation technique. Scientific Reports, 15(1), 1-15.

Onay

İnceleme

Ekleyen

Referans Veren

Haklar ve lisanslama

info:eu-repo/semantics/openAccess